Banka Entegrasyonu Nedir?

Banka entegrasyonu, çalıştığınız banka ile Apsiyon’u entegre etmek anlamına gelir. Bu entegrasyon sayesinde, banka hesabınıza gelen tüm hareketleri Apsiyon üzerinden görebilirsiniz. Bu hareketler, site sakinleriniz ile otomatik olarak eşleşir ve tahsilatlarınızın ve ödemelerinizin kaydını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çalıştığınız bankayla entegrasyon sağlanabilmesi için aşağıdaki yer alan adımları takip edebilirsiniz.


  1. Evrakların Şubeye Teslim Edilmesi

Banka entegrasyonları tablosundan çalıştığınız bankaya ait formu "Formu İndir" butonu ile indirip doldurduktan sonra evrakları şubedeki müşteri temsilcinize iletiniz. Müşteri temsilcinizin ilgili evrakı hangi birime iletmesi gerektiği doldurduğunuz formun alt bölümünde yer almaktadır.


Entegrasyon formuna "buradan" ulaşabilirsiniz.


 


2. Entegrasyon İşlemlerinin Apsiyon Üzerinde Tanımlanması

İletmiş olduğunuz entegrasyon formuna istinaden bankanız ilgili işlemleri tamamladığında çalıştığınız bankaya göre ;

Akbank                                       QNB Finans                                  
İş Bankası Garanti Bankası
Denizbank TEB
Vakıfbank Türkiye Finans
AlbarakaTürk                              Şekerbank

Halkbank  

Yukarıda yer alan bankalardan biri ile çalışmakta iseniz bankanızın entegrasyon tamamlandıktan sonra sizlere ilettiği entegrasyon "kullanıcı adı ve şifreniz" ile Apsiyon üzerinden tanımlayabilirsiniz. İşlem adımları için "Tıklayınız"


Aşağıda yer alan bankalardan biri ile çalışmakta iseniz, entegrasyon tamamlandı bilgisini bankanızdan altıktan sonra destek@apsiyon.com adresine bilgi vermeniz yeterlidir. Entegrasyonunuz Apsiyon tarafından başlatılacaktır.


Yapı Kredi
İNG Bank
En Para
Ziraat Bankası
Kuveyt Türk
Fibabank