Apsiyon, Apartman + Site + Yönetim  ifadesinin kısaltmasıdır. Site, rezidans ve iş merkezi yönetimlerine profesyonel ve dijital çözümler sunarak tüm yaşam alanlarınızın eksiksiz ve pratik bir şekilde yönetilmesini sağlar.


  • Site, rezidans ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanı yöneticileri için dijital hizmet veren yardımcı bir platformdur.
  • Sitelerin finans işlerinden, site sakinleriyle kurulan iletişime kadar yönetim sürecinin her anında çözüm sunan bir asistandır.
  • Sadece bir muhasebe programı değil, yönetime dair kapsamlı bir hizmetler bütünüdür.
  • İnternet erişimiyle her yerden ulaşılabilen web tabanlı bir yönetim yazılımıdır.
    Apsiyon ilk yatırım maliyeti gerektirmeyen, uzman ekibiyle kesintisiz destek sağlayan ve üyelik modeliyle çalışan bir sistemdir.
  • İçerdiği ürün özelliklerinin sektörde muadili yoktur ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. 

Apsiyon’la hiçbir zaman yalnız kalmazsınız! Apsiyon’da satış sonrasında size hizmet veren destek kadrosu ve her zaman yazılımımızı daha iyiye taşımak için uğraşan bir yazılım ekibi vardır.


Sunulan satış öncesi ve sonrası hizmeti ve verdiği eğitimlerin içeriğiyle öne çıkmaktadır. Sadece Apsiyon kullanarak, sunulan çözümler ve kolayca yapılabilen entegrasyonlar, birlikte çalışılan çözüm ortakları ile yönetim işinizi; hızlı, doğru ve kolayca yapabilirsiniz; 


*Corvass firması üzerinden alacağınız SMS’ler ile uygun koşullarda site sakinleriniz sms gönderebilirsiniz. 


*Karel ile araç geçiş sistemleri, plaka tanımlama, kartı geçiş sistemlerine ayrıcalıklı kullanabilirsiniz. 


*Eğer bir mali müşaviriniz yoksa, anlaşmalı olduğumuz mali müşavir avantajlı fiyatlarda size yardımcı olabilir.


*İcra dosyalarının takibi veya hukuki danışmanlık hizmetini kat mülkiyeti kanununda uzmanlaşmış anlaşmalı avukatımızdan uygun fiyatlarda yardım alabilirsiniz. 


Apsiyon ile manuel iş yükünüz yok denecek kadar azalır ve bu gücünüzü daha da verimli kullanabilirsiniz!


*Apsiyon A+ Yaşam Kulübü ise Apsiyon’lu site sakinlerine ve yöneticilerine ücretsiz sunulan, çeşitli marka anlaşmalarını site sakinleriyle buluşturan bir platformdur. Apsiyon ile yönetilen yaşam alanlarında, site sakinlerinin ihtiyaçlarının analiz edilerek refah düzeylerinin artırılmasına yönelik, çözüm ortaklarıyla işbirliği içinde yürütülen bir Apsiyon projesidir.

Site sakinlerinin temel sorun ve ihtiyaçlarını tek bir yerden, özel teklif ve güvenilir çözüm ortaklarıyla gidermelerini sağlar.

Yönetimlerin ise, site sakinlerinin aldığı ürün ve hizmetler paralelinde gelir elde etmelerini sağlar. Bunun yanı sıra alınan ürün ve hizmetlerin niceliği kadar Apsiyon indirimi kazandırır.